Nářezový stroj RLGL30A

 
 

Potřebujete nakrájet uzeniny, šunky a salámy na tenké plátky? S profesionálním poloautomatickým gravitačním nářezovým strojem RLGL30A od italské firmy Berkel to není žádný problém. Požadovanou sílu řezu si můžete libovolně a snadno nastavit od 0 do 14 mm, s přesností jednoho milimetru. O řez se postará ostrý hladký nůž o průměru 300 mm s nerezovou úpravou, bezpečnostním krytem a prolisy snižující tření krájené suroviny, zajišťující rovnoměrné řezání, snížení množství odpadu a namáhání stroje.

Dostupnost Zvolte variantu
Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 95 726 Kč 101 050 Kč od 95 726 Kč včetně DPH
79 112 Kč 83 512 Kč od 79 112 Kč    
Kód produktu 6210930 6210931 Zvolte variantu
Značka Berkel
Kategorie Nářezové stroje
 

Pohon a provedení

Čepel i šikmo uložený vyjímatelný vozík svírají úhel 45°, což vám bez větší námahy značně usnadní krájení suroviny, která se uloží sama – gravitací. Pohon nože zajišťuje kvalitní motor s řemenovým převodem s napájením 230 V a příkonem 400 W. Vozík je navíc vybaven bezpečnostním krytem a přítlačkou (snadno odnímatelné) pro bezpečné posouvání a dokrajování uzeniny a jednoduchou údržbu. Možnost nastavení rychlosti a rychlosti ručního režimu krájení.

Speciální GL úchyt umožní nakrájet i vychlazenou měkkou uzeninu. Tvary stroje a jeho jednoduchá demontovatelnost umožňují snadné a rychlé čištění. Ovládací panel je opatřen LED indikátory. Nářezový stroj je vyroben z hliníkové slitiny s odolnou a hygienickou eloxovanou povrchovou úpravou. Designově je velmi pěkný. Zařízení je svojí konstrukcí určeno pro lehčí gastronomické provozy a domácnosti.

  • Součástí zařízení je vestavěné zařízení na broušení nože
  • Řemenový druh pohonu
  • Šikmé uložení řezného stolu
  • Maximální řez (d × v) - Ø 220 × 145 mm
  • Rozměry (š × h × v) - 550 × 640 × 530 mm

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: