Vakuová balička Henkelman Lynx 32 I

 
 

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S vysoce kvalitní spolehlivou stolní jednokomorovou vakuovou baličkou Lynx 32 l od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 360 mm, šířku (max. šířka sáčku) 320 mm a výšku komory 103 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s širokým svárem (2 × 3,5 mm a s možností výběrů 3 typů svárů) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 8 m3/h.

Cena 68 360 Kč včetně DPH
56 496 Kč    
Kód produktu 5510735
Značka HENKELMAN
Kategorie Vakuové baličky
 

Pohon a ovládání

Soft Air je ideální pro vakuování choulostivých produktů, jedná se o řízené zavzdušnění komory. Maximální šířka vakuovacího sáčku je 320 mm. Standardní jemný vzduch chrání výrobek. Možnost použití modifikované atmosféry. Vypouklé krycí víko je vyrobeno z odolného akrylového skla a rám je z odlitku z hliníku. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem a příkonem 0,5 kW.

Robustní vakuová balička s rovnou pracovní deskou je vyrobena z nerezové oceli. Jedná se o intuitivní digitální mikroprocesorové ovládání s 20 nastavitelnými programy s časovým řízením vakua a svařování. Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch (dosahové vakuum 99,80 % - 2 mbar).

Údržba

Opatřeno STOP tlačítkem pro přerušení probíhajícího cyklu a speciálním programem pro marinování masa. Doba celého vakuovacího cyklu je 15-30 vteřin. Údržba na pročištění oleje v čerpadlu se spustí jednoduše tlačítkem po uzavření víka. Inovativní moderní design. Doporučujeme čerpadlo pročišťovat vždy alespoň jednou za týden.

Čistitelnost a údržba je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

 

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Plnobarevný širokoúhlý LCD displej 5,5“ s šesti provozními jazyky
  • Rozměry vakuové komory (d × š × v) – 360 × 320 × 103 mm
  • Výkon vývěvy
  • Rozměry vakuové baličky (h × š × v) – 530 × 390 × 380 mm
  • Program – 20 nastavitelných programů
  • Možnost zabezpečení programů heslem
  • USB port pro přenos dat a jejich záznam
  • V souladu s HACCP předpisy
  • Ovládání – digitální

 

Hmotnost 43 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: