Vakuová balička Henkelman Lynx 42 I

 
 

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S vysoce kvalitní spolehlivou stolní jednokomorovou vakuovou baličkou Lynx 42 l od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 360 mm, šířku (max. šířka sáčku) 420 mm a výšku komory 115 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů. Bezdrátová těsnící lišta s širokým svárem (2 × 3,5 mm a s možností výběrů 3 typů svárů) je jednoduše vyjímatelná pro snadnou údržbu.

Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 16 m3/h. Soft Air je ideální pro vakuování choulostivých produktů, jedná se o řízené zavzdušnění komory. Standardní jemný vzduch chrání výrobek.

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 83 267 Kč 88 272 Kč od 83 267 Kč včetně DPH
68 816 Kč 72 952 Kč od 68 816 Kč    
Kód produktu 5510740 5510739 Zvolte variantu
Značka HENKELMAN
Kategorie Vakuové baličky
 

Pohon a vybavení

Možnost použití modifikované atmosféry. Vypouklé krycí víko je vyrobeno z odolného akrylového skla a rám je z odlitku z hliníku. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V a příkonem 0,7 kW. Robustní vakuová balička s rovnou pracovní deskou je vyrobena z nerezové oceli. Jedná se o intuitivní digitální mikroprocesorové ovládání s 20 nastavitelnými programy s časovým řízením vakua a svařování.

Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch (dosahové vakuum 99,80 % - 2 mbar). Opatřeno STOP tlačítkem pro přerušení probíhajícího cyklu a speciálním programem pro marinování masa. Doba celého vakuovacího cyklu je 15-30 vteřin.

 

Údržba

Údržba na pročištění oleje v čerpadlu se spustí jednoduše tlačítkem po uzavření víka. Inovativní moderní design. Doporučujeme čerpadlo pročišťovat vždy alespoň jednou za týden. Čistitelnost a údržba je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

 

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Plnobarevný širokoúhlý LCD displej 5,5“ s šesti provozními jazyky
  • Rozměry vakuové komory (d × š × v) – 360 × 420 × 115 mm
  • Výkon vývěvy
  • Rozměry vakuové baličky (h × š × v) – 530 × 490 × 395 mm
  • Program – 20 nastavitelných programů
  • Možnost zabezpečení programů heslem
  • USB port pro přenos dat a jejich záznam
  • V souladu s HACCP předpisy
  • Ovládání – digitální

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: