akuová balička Henkelman Boxer 42 XL Bi-Active

 
 

Prodlužte trvanlivost masa, drůbeže, ryb, sýrů, zeleniny a dalších potravin včetně tekutin. Ochraňte je před působením vnějších vlivů. S vysoce profesionální a kvalitní spolehlivou stolní jednokomorovou vakuovou baličkou Boxer 42 XL Bi-Active od holandské firmy Henkelman to půjde snadno. Vakuová komora se zaoblenými rohy má délku komory 460 mm, šířku lišty (max. šířka sáčku) 420 mm a výšku komory 120 mm a dokonale uchová trvanlivost produktů.

Bezdrátová těsnící lišta s širokým Bi-Active svárem (horním i dolním 1 × 5 mm a s možností výběrů 3 typů svárů) se díky možnosti vyjmutí jednoduše udržuje. Uvnitř vakuové komory je vložena speciální deska (lehce odnímatelná), ta slouží ke správnému umístění produktu určeného k vakuování a zkrácení délky vakuovacího cyklu. Šikmá vložka slouží k vakuování tekutin. Výkon vývěvy je 21 m3/h.

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 131 290 Kč 137 572 Kč od 131 290 Kč včetně DPH
108 504 Kč 113 696 Kč od 108 504 Kč    
Kód produktu 5510535 5510536 Zvolte variantu
Značka HENKELMAN
Kategorie Vakuové baličky
 

Pohon a ovládání

Standardní jemný vzduch chrání výrobek. Toto vakuování se hodí zejména do extra silných sáčků a hliníkových sáčků s vnitřní PE fólií. Možnost použití modifikované atmosféry. Speciální krycí víko Bi-Active je vyrobeno z neobyčejně odolného akrylového skla a rám je z ušlechtilé oceli. Opatřeno automatickým otevíráním. Pohon je zajišťován napájením o 230 V a příkonem 0,75–1,0 kW.

Robustní vakuová balička je vyrobena z nerezové oceli. Jedná se o intuitivní digitální mikroprocesorové ovládání s 10 paměťovými programy s časovým řízením vakua a svařování. Vakuová balička je opatřena standardní časovou kontrolou a automatickým servisním programem údržby vakuového čerpadla Busch. Doba celého vakuovacího cyklu je 15-35 vteřin. Údržba na pročištění oleje v čerpadlu se spustí jednoduše tlačítkem po uzavření víka.

 

Údržba

Doporučujeme čerpadlo pročišťovat vždy alespoň jednou za týden. Čistitelnost a údržba je jednoduchá. Ideální pro gastronomické provozy, veřejné stravování, maloobchody, ale také pro kuchyně restaurací a hotelů.

Nelze objednat svár s odřezáváním.

  • Speciální deska ke správnému umístění produktů
  • Oplývá ESD konfigurací (dostupné pouze v kombinaci s Bi-Active)
  • Pokročilý kontrolní systém
  • Rozměry vakuové komory (d × š × v) – 460 × 420 × 120 mm
  • Výkon vývěvy
  • Rozměry vakuové baličky (h × š × v) – 620 × 490 × 450 mm
  • Program – 10 paměťových
  • Ovládání – digitální

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: