Vařič ponorný Sous Vide Softcooker

 
  • 1 z 2
 

Potřebujete uvařit vakuované potraviny do plastikového pytlíku? S vysoce kvalitním spolehlivým Sous-Vide ponorným vařičem Softcooker to půjde snadno. Používá jej celá řada restaurací oceněných Michelinskou hvězdou. Připravované pokrmy jsou přichystány pro opravdové labužníky. Sous-Vide vaření zjednoduší operace přípravy, optimalizuje pracovní procesy a udržuje kvalitní potraviny dlouhodobě na vysoké úrovni.

Potraviny se vaří po velmi dlouhou dobu (až několik desítek hodin) ve vakuovém sáčku při nízké konstantní teplotě, udržují si neporušenou strukturu, zachovávají si důležité živiny, chuť, aroma a neztrácí hmotnost (zůstávají šťavnaté). Takto připravené pokrmy v uzavřených vakuových sáčcích se následně skladují v chladničce a pokud je třeba, jídlo je možné rychle a perfektně dokončit. Jedná se o jednoduché nízkoteplotní vaření ve varné lázni.

 

Varianta
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Cena 23 714 Kč 8 188 Kč od 8 188 Kč včetně DPH
19 598 Kč 6 767 Kč od 6 767 Kč    
Kód produktu 4280085 4280086 Zvolte variantu
Značka Gastro-tip
Kategorie Vařiče Sous-vide
 

Pohon a ovládání

Při používání vařiče Sous-Vide Softcooker se při vaření minimalizují tepelné ztráty hmotnosti pokrmů. Vařič má hloubku 260 mm, šířku 130 mm a výšku 340 mm a přísně při vaření kontroluje teplotu s přesností na +/- 0,03 °C. Teplota se termostatem dá jednoduše nastavit tlačítkem na displeji od 20-100 °C. Pohon je zajišťován napájením o 230 V motorem a příkonem 2 kW. Robustní vařič je vyroben z celonerezové oceli.

Jedná se o elektronické ovládání displeje. Tato příprava je velmi flexibilní a splňuje nejpřísnější hygienické požadavky. Nevzniká žádná nadvýroba a pořizovací náklady jsou minimalizovány. Obsah vařiče je 50 litrů. Určeno pro střední a malé gastronomické provozy.

  • Elektrické ovládání displeje
  • Fixace k nádobě šroubem
  • Stupeň krytí IP X3
  • Rozměry vařiče (š × h × v) – 130 × 260 × 340 mm
  • Maximální ponor 165 mm

 

Jednoduše přenosná Vana GN 1/1-200 umožňuje pomalu vařit vakuované potraviny. Je výkonným přístrojem s přísnou kontrolou teploty. Opatřena je víkem se speciálním výřezem pro Sous-Vide ponorný vařič. Zařízení je vyrobeno z nerezové oceli. Všechny potřebné informace se zobrazují na displeji. Výška vnitřku nádoby je 20 cm a maximální objem plnění vany je 22 litrů. Výsledky vaření jsou vysoce kvalitní. Hodí se pro á la carte restaurace a přípravu pokrmů mimo špičku.

  • Provedení – z nerezové oceli
  • Výška vnitřku nádoby – 20 cm
  • Maximální objem – 22 litrů

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: